Dana 28. lipnja 2024. godine svečano smo obilježili više hvalevrijednih događanja: podijelili smo nagrade odličnim učenicima nezavršnih i završnog razreda, podijelili smo svjedodžbe našim dragim maturantima te smo javno proglasili učenicu generacije – maturanticu Ivonu Kolar iz 4. TC razrednoga odjela.

Posebno su dirnuti ovom prigodom bili razrednici maturanata: Lara Šare (3. V1), Denis Vraneković (3. V2), Franjo Rimpf (4. PF) i Gordana Senić Koprivnikar (4. TC). Nakon što je ravnateljica Mira Žepina održala uvodni govor i darovala naše odlikaše, razrednici su se toplim riječima proživljenog zajedništva oprostili sa svojim učenicima što je izazvalo jak dojam na nazočne učenike i djelatnike Škole. Svatko se od nas imao prigode prisjetiti barem jedne zgode s odlazećim maturantima. Svečanost je završila zajedničkim fotografiranjem te s puno osmijeha.

Ovdje je potrebno navesti imena svih naših odlikaša kojih je ove godine čak dvadeset i troje čime se posebno ponosimo: Marko Gašparović i Matea Čavrag (1. TC), David Tandarić (1. V1), Andrej Fišer i Sebastian Mušura (1. V2), Karlo Premužić, Luka Radošević, Ivor Tadejević, Nicole Brumnjak, Ivano Pervan i Leon Škapul (2. TC), Simona Vučković (2. V2), Hana Kasumović i Antonia Kalac (3. PF), Roberto Turan (3. TC), Ivan Bogović i Eduardo Glussi (3. V1), Lana Glavić (4. PF) te Marin Gašparović, Matea Grgurić, Antonio Šimanić, Borna Zaharić i Ivona Kolar (4. TC).