Raspored sati

Za učenike

RASPORED redovne nastave za učenike
RASPORED dopunske i dodatne nastave za učenike
RASPORED dopunskog rada za učenike nezavršnih razreda
RASPORED dopunskog rada za učenike završnih razreda

Za profesore

RASPORED ZA PROFESORE

Izdavanje potvrda

Dragi učenici,

osim u školskoj administraciji svoje potvrde o statusu redovnog učenika od sada možete preuzeti i elektroničkim putem preko sustava za izdavanje potvrda na poveznici  https://potvrde.skole.hr/login koji podatke o učenicima preuzima iz e-Matice.

U sustav se možete prijaviti svojim AAI identitetom (podatci kojima ulazite u e-Dnevnik). U sustav se mogu prijaviti i roditelji svojim pristupnim podatcima u sustavu e-Građani (preko Fine, bankovnih tokena) i ispisati vašu digitalnu potvrdu o školovanju.

Nakon prijave u sustav, u padajućem izborniku moguće je izabrati svrhu potvrde.

Na taj način izdane potvrde u potpunosti zamjenjuju potvrdu iz škole u svim pravnim poslovima, pa više nije nužno dolaziti po potvrdu u školsku administraciju. Ovako izdane potvrde mogu se spremiti na računalo, slati elektroničkim putem ili ispisivati, ovisno o potrebama.

Organizacija nastave u šk. god. 2021. / 2022.

Organizacija rada Prometne škole u šk. god. 2021. / 2022.
Modeli i preporuke za provedbu nastave u 2021. / 2022.
Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije bolesti Covid – 19
Mogućnosti izvođenja izvanučioničke nastave

Nastavak obrazovanja u šk. god. 2021. / 2022.

Raspored ispita