Poštovani roditelji i učenici,

Popis učenika prvih razred nalazi se u prilogu ove poruke. Klikom na razred otvorit će se popis učenika po inicijalima. Kada se pronađete na popisu, znat ćete u kojem ste razredu. Uz svaki popis učenika piše ime nastavnika i učionica u kojoj će razred imati nastavu tijekom cijele školske godine.

Prvi dan nastave bit će organiziran na sljedeći način:

1. Učenici 1.V1 razrednog odjela dolaze u školu u 14 sati i upućuju se u uč. 10.
  2. Učenici 1.V2 razrednog odjela dolaze u školu u 14.15 sati i upućuju se u uč. 9.
  3. Učenici 1.PF razrednog odjela dolaze u školu u 14.30 sati i upućuju se u uč. 20.
  4. Učenici 1.TC razrednog odjela dolaze u školu u 14.45 sati i upućuju se u uč. 18.

Sve učenike će u holu škole dočekati njihovi razrednici i zajedno će se uputiti u učionicu u kojoj će imati prva dva sata razrednika.

Učenicima će se prvog dana osim razrednika predstaviti i ravnateljica i školska pedagoginja. Ukupno će se u školi zadržati nešto manje od dva sunčana sata.

Potrebno je sa sobom donijeti bilježnicu i olovku.

Stariji razredni odjeli dolaze u školu u 15 sati i upućuju se u svoje učionice prema sljedećem rasporedu:

Učenici će raspored sati dobiti prvi dan na satu razrednika.

Svim učenicima želimo dobrodošlicu i sretnu i uspješnu novu školsku godinu!

Djelatnici Prometne škole