SURADNJA PROMETNE ŠKOLE I VELEUČILIŠTA U RIJECI – ZAJEDNIČKO PREDAVANJE ZA UČENIKE I STUDENTE

Prometna škola duži niz godina ostvaruje suradnju s Veleučilištem u Rijeci kroz projekt koji se izvodi u kombinaciji učenika i studenata pod nazivom Sigurno raskrižje. Dana, 27. 1. 2020., održalo se zajedničko predavanje za učenike Prometne škole i studente Prometnog odjela Veleučilišta u Rijeci na temu „Tahograf“ te je izvedena praktična vježba na primjeru zapisnog lista.

Uvodnu riječ imao je ravnatelj škole Branko Luburić, koji je pozdravio prisutne te Ivica Barišić, pročelnik Prometnog odjela, koji je našim učenicima prezentirao studijske programe.

Nastavnici Prometne škole, Alen Panić i Denis Vraneković, održali su stručno predavanje uz potporu nastavnice Maje Hrkalović, dok su u pratnji studenata bili nastavnici Veleučilišta Veljko Pevalek i Damir Pilepić.