Veljaču smo započeli pripremama za obilježavanje Dana zaljubljenih. Izradili smo kutiju za ljubavna pisma s odgovarajućim plakatom, oblikovali čak 20 ružičastih srdaca, stvorili glazbeni popis najdražih ljubavnih pjesama, uvježbavali pjesmu Lidiji rimskog pjesnika Horacija, istraživali o svetom Valentinu, napravili ukrasne kuverte za dostavu ljubavnih pisama… Na svojim smo probama ugostili i našeg profesora Željka Čakarića koji je svojim umijećem na gitari uveličao našu izvedbu. Sve su aktivnosti protekle u ugodnom druženju i zabavi kako bismo učenicima i nastavnicima naše Škole donijeli dašak čarolije Valentinova. Dana 14. veljače 2024. učenicima smo po razrednim odjelima podijelili ljubavna pisma, a u 10:45 izveli svoj mali program.

Neka ljubav vlada u Prometnoj školi!

Dnevni boravak s voditeljicom Lindom Grubišić Belinom