Poštovani i dragi učenici i roditelji, obavještavamo vas da će se temeljem odluke Župana Primorsko-goranske županije od dana 26. siječnja 2021. godine nastava u našoj školi realizirati po modelu C (na daljinu) s iznimkom:

  • završnih razreda (3.V1, 3.V2 i 4.TC) koji imaju nastavu po modelu A za sve nastavne predmete (u školi) i
  • praktične nastave (bilo u školi, bilo kod poslodavca) za sve razredne odjele.

Nastavno na navedeno evo nekoliko dodatnih uputa:

  • S obzirom da će se dio nastave realizirati u školi, a dio online, od idućeg tjedna se vraćamo našem uobičajenom rasporedu u smjenama.
  • Krećemo s popodnevnom smjenom prema uobičajenom rasporedu u realnom vremenu (predsat od 14h do 14.40; prvi blok od 14.45 do 16.05; drugi blok od 16.20 do 17.40 te treći blok od 17.55 do 19.15h). U tjednu od 8. do 12. veljače radimo prema uobičajenom jutarnjem rasporedu.
  • I dalje su na snazi sve epidemiološke mjere pa vas podsjećam na obvezu pridržavanja istih.
  • Oni razredni odjeli koji se dijele u skupine od kojih jedna primjerice ima Praktičnu nastavu, a druga Informatiku će se oko vremena realizacije nastave predmeta koji nije Praktična nastava (a odvija se neposredno prije ili poslije) dogovarati izravno sa svojim predmetnim nastavnicima.
  • Budući da ćemo, uključujući prosinac, biti u modelu C najmanje šest punih tjedana, neobično je važno da učenici aktivno sudjeluju u istoj. Stoga molim i učenike i roditelje da vode računa o redovitom pohađanju nastave na daljinu i čim prije obavijeste razrednike ako postoji opravdani razlog za izostajanje s iste.

Stojimo na raspolaganju za sve daljnje informacije.

S poštovanjem,

Ravnateljica: Marijeta Mašić, prof.