3D LAB u školskoj knjižnici

U okviru ovog projekta prostor školske knjižnice transformirao bi se u korisnički (učenički i nastavnički) 3D laboratorij u kojem će se kroz specifične aktivnosti i metode provesti edukacija i primjena 3D tehnologije u strukovno obrazovanje. Namjera je osposobiti učenike i nastavnike za primjenu spomenute tehnologije, povezati je sa strukovnim predmetima vezanim uz promet, te primijeniti naučeno u realizaciji interdisciplinarnih i međupredmetnih školskih projekata. Projekt 3D LAB osmišljen je kao dugoročni projekt koji se provodi u kontinuitetu. Svake školske godine planiraju se konkretne teme i aktivnosti koje se realiziraju u definiranom vremenu. Projekt je u veljači 2020. g. prijavljen na natječaj Ministarstva znanosti i obrazovanja za financiranje izvannastavnih aktivnosti i projekata te smo za njegovu realizaciju dobili tražena sredstva uz pomoć kojih smo dodatno opremili i uredili prostor knjižnice.

Detalji projekta

VODITELJICA

Madlen Zubović

SURADNICI