U petak 19. siječnja 2024. održana je školska razina natjecanja iz Informatike. Tog dana vremenska prognoza najavljivala je ekstremne vremenske prilike, a Rijeku je zabijelio i prvi snijeg. No, unatoč svemu, Andrej, Borna, Karlo i Noa došli su na natjecanje i hrabro su se suočili s nimalo laganim zadacima. Mada se za natjecanje prijavilo 9 učenika, zbog već spomenutih vremenskih neprilika 5 učenika nije moglo pristupiti natjecanju, pa su na natjecanju sudjelovala 4 učenika – Andrej Fišer i Karlo Bajčić iz 1.V2, te Borna Potočnjak i Noa Demian Savinovski iz 1.TC razrednog odjela. Natjecanje su nadgledale članice školskog povjerenstva za provedbu natjecanja, profesorice Đurđica Jelušić i Gordana Senić Koprivnikar.

Pohvale Andreju, Borni, Karlu i Noi na hrabrosti i postignutim rezultatima.