Održano je međužupanijsko natjecanje učenika za zanimanje Vozač motornog vozila. Škola domaćin bila je Strukovna škola Vice Vlatkovića iz Zadra. Sudjelovalo je šestero učenika, odnosno šest škola koje obrazuju učenike za zanimanje Vozač motornog vozila. To  su:

  • Prometna škola, Rijeka
  • Srednja škola Metković
  • Strukovna škola Vice Vlatkovića, Zadar
  • Prometno-tehnička škola Šibenik
  • Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju
  • Srednja tehnička prometna škola, Split

Učenik Prometne škole Arvin Jakupović iz 3.V2 razrednog odjela osvojio je prvo mjesto i time se plasirao na državno natjecanje učenika strukovnih škola pod nazivom WorldSkills Croatia koje će se održati u Zagrebu od 10. do 12. svibnja 2022.

Učenik je pokazao zavidnu razinu vještine upravljanja motornim vozilom. Pohvaljujem učenika za trud i uspjeh. Zahvaljujem na pomoći i radu instruktoru Mateju Buriću koji je također svojim trudom i radom s učenikom doprinio ovom uspjehu, kao i svim članovima stručnog aktiva.

Mentor: Bojan Petran, dipl. ing., prof.savjetnik

Pitali smo Arvina

Natjecanje je bilo veoma zanimljivo. Bilo je dosta učenika i njihovih mentora. U prvoj disciplina ostvario sam puno bodova i vodio, a u drugoj smo bili izjednačeni. Bilo je to lijepo iskustvo i dobro druženje. Drago mi je što sam predstavljao svoj 3. V2 i samoga sebe.