Poštovani roditelji,

od ponedjeljka, 14. veljače 2022., počinje se primjenjivati mjera samotestiranja učenika s ciljem smanjenja opsega samoizolacije učenika.

U prilogu se nalazi izjava koju potpisuju roditelji onih učenika koji nisu suglasni da im se djeca samotestiraju. Izjavu je potrebno potpisati i dostaviti na uvid razredniku.

Samotestiranje se provodi jednom tjednom te se svako sljedeće mora obaviti na isti dan u tjednu. Učenici, koji su prema uputi HZJZ-a izuzeti iz obveze samoizolacije, nisu obvezni samotestirati se, osim u slučaju dobrovoljnog pristanka ili u slučaju kontakta sa zaraženom osobom. Osim navedenog u prilogu se nalaze upute za uporabu brzog testa i obavijest roditeljima o ukidanju mjera samoizolacije.

Osoba koja mijenja ravnateljicu: Alen Panić, struč. spec. ing. traff.

Nepristanak na samotestiranje

Obavijest za roditelje / skrbnike

Upute za uporabu testa

Video o uporabi testa: