Živimo s osmijehom

„Živimo s osmijehom“ je dugogodišnji projekt prevencije nasilja koji je s vremenom prerastao u program prevencije svih oblika nasilnog ponašanja u školi, oko škole ili u obitelji. Programom promičemo pozitivne vrijednosti, potičemo učenike na stvaranje bolje slike o sebi i jačanje samopouzdanja i samopoštovanja.

Ove školske godine smo tematskim plakatima obilježili Svjetski dan sigurnog korištenja Interneta. Učenici su popunili online anketu o svojim navikama vezanim uz sigurnost na Internetu. Povodom Valentinova izradili smo plakat o prevenciji nasilja u mladenačkim vezama. Podržali smo i akciju sadnje drveća i u vrtu ispred naše škole zasadili smo mladicu stabla kruške i šljive.

Članovi radionice su učenice: Nia Buneta, Iva Ivkić i Ela Ćoralić iz 1. PF razrednog odjela i maturantice Antonija Benić i Sara Rahmanović iz 4.TC razrednog odjela.

Učenike vodi Mara Topčić-Bradanović, prof. i šk. pedagoginja.

Detalji projekta

VODITELJICA

Mara Topčić-Bradanović, prof. i šk. pedagoginja